آموزش کامل کلش قسمت سوم(تله ها و طلسم ها)

آموزش کلش آف کلنز

آموزش کامل بازی کلش آف کلنز یا کلش که در اینجا برای شما قرار داده ایم که شامل تمام ساختمان های بازی،نیرو ها،نقشه های عالی برای نحوه ی چیدن بیس خود و …

شما میتوانید برای پیشرفت سریع در بازی خود از جم استفاده کنید و همچنین برای حمایت مالی سایت ایران جی جی برای بهتر شدن از ما جم خریداری کنید.

buy-gem

 

۳-تله ها و طلسم ها

۱-تله ها

۱-بمب

bomb

bomb

بمب:

بمب ها ی زمینی تله هایی ارزانی هستند که از دید دشمن پنهانند. به محض آنکه نیرو های دشمن به اندازه ی کافی به آنها نزدیک شوند نمایان شده و تقریبا بعد از ۱٫۵ ثانیه منفجر خواهند شد.

اگر یک بمب در یک تجاوز منفجر شود ( حتی اگر شما در جنگ پیروز شده باشید) باید بازسازی شود و الا در حمله ی بعدی دشمن کارایی نخواهد داشت.

بمب های زمینی ضعیف ترین تله های بازی اند اما اگر با دقت و هوشمندانه در جاهای مناسب قرار داده شوند می توانند کمکی شایان برای قبیله باشند.

استراتژی دفاعی:

یکی بمب زمینی به تنهایی توانایی تخریبی زیادی ندارد اما اگر چند بمب را در کنار یا نزدیکی هم قرار دهید می توانید به نیرو های ضعیف تر دشمن( همانند کمانداران ، جن ها و بربر ها) صدمه ی زیادی وارد کنید.

یک استراتژی معمول و معقول قرار دادن بمب ها در خارج و نزدیکی اولین لایه ی دیوار است. آنجایی که نیرو های دسته ی اول و غول های دشمن به قبیله ی شما حمله خواهند کرد و این بمب ها می تواند در جهت نابودی سریع تر آنها به سایر سازه های دفاعی کمک برساند.

فقط توجه داشته باشید هنگامی در حال ارتقاء است قابل رویت خواهد بود . پیشنهاد می شود در هنگام ارتقاء جایش را تغییر دهید و پس از ازتقاء سطح به نقطه ی مورد نظر انتقالش دهید.

مشخصات:

منطقه ی حساس شعاع آسیب رسانی نوع حمله هدف مورد علاقه
۱٫۵ کاشی ۳ کاشی انفجار منطقه ای تمام نیرو های پیاده نظام دشمن
سطح مورد نیازخانه ی اصلی تجربه ی اکتسابی زمان ساخت Gold بازسازی Gold ساخت قدرت تخریبی پس از منفجر شدن لول (Level)
۲ ۰ همان لحظه ۴۰۰ ۴۰۰ ۱۲ ۱
۳ ۳۰ ۱۵ دقیقه ۵۰۰ ۱,۰۰۰ ۱۶ ۲
۵ ۸۴ ۲ ساعت ۶۰۰ ۱۰,۰۰۰ ۲۰ ۳
۷ ۱۶۹ ۸ ساعت ۷۰۰ ۱۰۰,۰۰۰ ۲۶ ۴
۸ ۲۹۳ ۱ روز ۸۰۰ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۳۴ ۵
۹ ۴۱۵ ۲ روز ۹۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۴۲ ۶

۲-بمب هوایی

air-bomb

air-bomb1-6

بمب هوایی:

وقتی نیروی هوایی دشمن در تیر راس اش قرار بگیرد به پرواز در می آید. به نوعی نسخه ی هوایی بمب زمینی است با این تفاوت که منطقه ی حساس اش بسیار وسیع تر است.

بمب هوایی در مقابله با گروه های بزرگ مینیون ها بسیار موثر است و می تواند خسارت زیادی هم به بالن ها ( به خصوص بالن های سطح سوم به پایین) وارد نماید با این حال در برابر نیرو های هوایی قدرتمند همانند اژدها ها توانایی زیادی ندارد.

پس از انفجار در هر دفاع باید باز سازی شود.

مشخصات:

شعاع منطه ی حساس شعاع تخریبی نوع حمله هدف
۵ کاشی ۳ کاشی ایجاد انفجار درمنطقه ی هوایی همه ی نیروهای هوایی دشمن

 

سطح مورد نیازخانه ی اصلی تجربه ی اکتسابی زمان ساخت Goldبازسازی Gold ساخت قدرت تخریب انفجاری لول (Level)
۵ ۰ در همان لحظه ۳,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۱۰۰ ۱
۵ ۱۲۰ ۴ ساعت ۴,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ ۱۲۰ ۲
۷ ۲۰۷ ۱۲ ساعت ۵,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۱۴۴ ۳
۹ ۲۹۳ ۱ روز ۶,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۱۷۳ ۴

۳-تله ی فنری

spring-trap

تله ی زمینی یا تله ی فنری:

تله ی زمینی میتواند برخی از نیرو های دشمن را که بر رویش پا می گذارند از قبیله به بیرون پرتاب کند!

هر تله می تواند ۱۵ واحد نیرو ی دشمن را در جنگ از بین ببرد. بدین ترتیب ۱۵ آرچر یا ۳ غول ( هر غول ۵ فضا دارد) می توانند توسط یک تله ی زمینی از رده خارج شوند.

تله های زمینی در برابر پکاها ، گولم ها و قهرمانان ( بربرشاه و ملکه ی کماندار) کارایی نخواهند داشت ، چون آنها بسیار سنگین هستند.

معمولا جن ها هم به دلیل سرعت بالایی که دارند در دام تله ی زمینی گرفتار نمی شوند مگر اینکه تله با هوشمندی در نزدیکی سازه های مورد علاقه شان ( منابع و مخازن) کارگذاری شده باشد.

پیشنهاد می شود تله های زمینی در نزدیکی خانه ی اصلی گماشته شود.

یک استراتژی جالب دیگر هم قرار دادن این تله ها در بین لایه های خالی دیوار هاست. زیرا نیرو های دشمن خواه ناخواه از آن نقطه عبور خواهند کرد و بدین مساله توجه نخواهند داشت که ممکن است آنجا تله ای گماشته شده باشد.

توجه داشته باشید تله ی زمینی همانند سایر تله های بازی بعد از هر بار کارکرد مجددا باید بازسازی شود و الا در برابر هجوم بعدی دشمن بی ثمر خواهد بود.

مشخصات:

Gold ساخت شعاع منطقه ی حساس هدف مورد علاقه
۲,۰۰۰ ۰٫۷ کاشی تمام اهداف زمینی

۴-بمب غول پیکر

giant-bomb

giant-bomb1-4

بمب غول پیکر:

بمب غول پیکر بسیار قوی تر و مخرب تر از بمب زمینی است. شعاع تحت قدرت تخریبش هم حداقل ۳ کاشی است ( با ارتقاء سطوح بیشتر خواهد شد)

برای اینکه بیشترین بهره را از قدرت فوق العاده اش ببرید باید زیرک باشید. آنها را در نقاط و مسیر هایی قرار دهید که گمان می کنید نیرو های دشمن ( به خصوص نیرو های دسته ی اولی مانند کمانداران ، بربر ها و جن ها) از آن سمت به شما حمله ور خواهند شد.

بمب غول پیکر همانند تسلای پنها فضای ۲در۲ اشغال می کند. این بمب ها هم نیاز به بازسازی بعد از هر بار انفجار دارند و در حین ارتقاء برای دشمن قابل رویت خواهند بود.

قدرت تخریبی بمب های غول پیکر در برابر گراز سواران تا پنجاه درصد افزایش می یابد پس حدس اینکه دشمن متجاوز کدام نقطه از قبیله ی شما را برای رها سازی گراز سوارانش انتخاب خواهد کرد به عهده ی خودتان است تا بتوانید از این مزیتش بهره مند شوید.

مشخصات:

شعاع منطه ی حساس نوع حمله هدف هدف مورد علافه
۲ کاشی انفجار منطقه ای پیاده نظام دشمن گراز سوار
قدرت تخریبی اش ۱٫۵ برابر میشود

 

سطح مورد نیازخانه ی اصلی تجربه ی اکتسابی زمان ساخت Gold بازسازی Gold ساخت شعاع آسیب رسانی به دشمن قدرت تخریب انفجاری لول (Level)
۶ ۰ ندارد ۱۲,۵۰۰ ۱۲,۵۰۰ ۳ کاشی ۱۷۵ ۱
۶ ۱۴۶ ۶ ساعت ۱۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۳٫۵ کاشی ۲۰۰ ۲
۸ ۲۹۳ ۱ روز ۱۷,۵۰۰ ۷۵۰,۰۰۰ ۳٫۵ کاشی ۲۲۵ ۳
۱۰ ۵۰۹ ۳ روز ۲۰,۰۰۰ ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۴ کاشی ۲۵۰ ۴

۵-مین هوایی

seeking-air-mine

seeking-air-mine1-3

مین هوایی:

مین هوایی موثر ترین تله در برابر نیروی هوایی دشمن است. مین هوایی متشکل از یک بمب است که به بالنی مشکی رنگ با طرح جمجمه متصل شده.

بر خلاف بمب هوایی ، مین هوایی پس از آنکه به دشمن اصابت می کند منفجر نمی شود اما صدمه ی بسیار زیادی به نیروهای هوایی قدرتمند دشمن همانند اژدها و فرشته وارد می کند.

مین هوایی نمی تواند به مینیون ها آسیب وارد کند . در واقع حتی اگر مینیون ها در محدوده ی حساسش بیایند عکس العملی نشان نمی دهند و پنهان می مانند.

مین هوایی فقط به فرشته ی شفا دهنده ، اژدها و بالن حمله ور می شود.

پس از هر بار استفاده باید مجددا بازسازی شود.

استراتژی دفاعی:

یک استراتژی خوب این است که مین هوایی را در کنار ضد هوایی قرار دهید. زیرا پس از آنکه دشمن به واسطه ی نیرو های پیاده نظامش ضد هوایی شما را نابود کند از همان منطقه ( به واسطه ی اطمینان از امن بودن منطقه پس از نابودی ضد هوایی) توسط نیرو های هوایی اش به قبیله یورش خواهند آورد .

مشخصات:

شعاع منطه ی حساس نوع حمله هدف
۴ کاشی ایجاد انفجار درمنطقه ی هوایی همه ی نیروهای هوایی دشمن
به غیر از مینیون ها

 

سطح مورد نیازخانه ی اصلی تجربه ی اکتسابی زمان ساخت Goldبازسازی Gold ساخت قدرت تخریب انفجاری لول (Level)
۷ ۰ در همان لحظه ۱۵,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰ ۱,۵۰۰ ۱
۹ ۲۹۳ ۱ روز ۱۷,۵۰۰ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۸۰۰ ۲
۱۰ ۵۰۹ ۳ روز ۲۰,۰۰۰ ۴,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۱۰۰ ۳

۶-تله اسکلتی

Skeleton_Trap.png

skeleton-trap1-3

تله اسکلتی:

تله ی اسکلتی یک تله ی پنهان می باشد بطوری که در یک تابوت چند اسکلت قرار دارد که پس از نزدیک شدن نیرو های دشمن به محدوده ی آن سریعاً وارد عمل می شود و با آن ها می جنگد.

استراتژی دفاعی:

یک استراتژی خوب این است که آن را در وسط بیس خود قرار بدهید تا همانند کلن کستل در وسط بیس دفاع کنند و از طریق ساختمان های دفاعی مورد پشتیبانی قرار گیرد.

مشخصات: حالت زمینی و هوایی

شعاع منطه ی حساس نوع حمله هدف خاص
۵ کاشی جنگیدن ندارد
شعاع منطه ی حساس نوع حمله هدف خاص
۵ کاشی جنگیدن ندارد
سطح مورد نیازخانه ی اصلی تجربه ی اکتسابی زمان ساخت Goldبازسازی Gold ساخت تعداد اسکلت لول (LEVEL)
۸ ۰ در همان لحظه ۶,۰۰۰ ۶,۰۰۰ ۲ ۱
۸ ۱۴۶ ۶ ساعت ۸,۰۰۰ ۶۰۰,۰۰۰ ۳ ۲
۹ ۲۹۳ ۱ روز ۱۰,۰۰۰ ۱,۳۰۰,۰۰۰ ۴ ۳

۲-طلسم ها

۱-طلسم رعد و برق

lightning-spell

طلسم رعد و برق:

اولین طلسمی که در آزمایشگاه تولید می شود طلسم رعد و برق است. این طلسم با راه اندازی آزمایشگاه خود به خود در اختیار شما قرار میگیرد.

درست در نقطه ای که اشاره کنید این طلسم در همان منطقه شروع به بمباران الکتریکی می کند و یک دایره ای به شعاع سه و نیم مربعی را مورد خسارت قرار می دهد.

بیشترین آسیب را دقیقا در نقطه ای که رهایش کنید ایجاد می کند.

استراتژی هجومی:

یک استراتژی معمول این است که طلسم رعد و برق را دقیقا بر روی ” مخزن اکسیر سیاه” بیاندازید و به راحتی با این روش اکسیر سیاه را به غارت ببرید.

طلسم رعد و برق می تواند یک استراتژی بسیار خوب برای انهدام خمپاره انداز ها ، توپخانه ها و برج های دفاعی دشمن هم باشد.

برای از بین بردن نیروهای دفاعی قلعه ی دشمن ، طلسم رعد و برق کارایی فوق العاده ای دارد.

خیلی اوقات از این طلسم برای نابودی خمپاره انداز استفاده می شود. خمپاره انداز ها در برابر شلیک های نیرو های دشمن تقریبا ضعیفند و بر همین اساس استفاده از دو طلسم رعد و برق می تواند به راحتی یک خمپاره انداز را منهدم کند( مگر اینکه خمپاره انداز در سطحی بسیار بالاتر از سطح طلسم باشد)

گاهی در انتهای یک نبرد فقط به تخریب یک سازه ی دیگر دشمن نیاز است تا بتوان نیمی از قبیله اش را نابود کرده باشیم(و تمام نیروهای تهاجمی مان هم از بین رفته اند) و یک ستاره را گرفته و پیروز نبرد باشیم ، در این صورت طلسم رعد و برق نقشی حیاتی را ایفا می کند.

روش دیگر بهره بردن از این طلسم برای نابود کردن ضد هوایی دشمن است تا بتوان امنیت اژدها را تضمین کرد.در این روش شما باید حتما طلسم خود را تا سطح سوم ارتقاء داده باشید تا یک ضد هوایی سطح دوم را از کار بیاندازید.

اگر ۵ عدد طلسم رعد و برق سطح ششم را در اختیار داشته باشید می توانید یک ساختمان اصلی سطح چهارم به پایین را از بین ببرید ( اگرچه این روش معمولا پیشنهاد نمی شود)

اگر یک دیوار از قبیله ی دشمن نقطه ای استراتژیک برای حمله ی شما باشد و نیرو هایتان بیش از حد مورد انتظار پشت آن گیر کرده اند می توان با استفاده از طلسم رعد و برق به عنوان دیوار شکن بهره گرفت. البته در این روش هم دیوار های سطح بالا معمولا به خوبی در برابر این طلسم مقاومت می کنند.

سایر دانستنی ها :

در ابتدا زمانی ساختش در آزمایشگاه دو ساعت بود! بعدا یه یک ساعت تبدیل شد و در آخرین به روز رسانی ( ۱۷ اپریل ۲۰۱۳) به نیم ساعت تقلیل یافت.

در هر سطح ارتقاء ۳۰ واحد افزایش خسارت بر سازه های دشمن را خواهد داشت.

تمامی رعد ها در زمان ۲٫۴ ثانیه بمباران می شوند.

در حال حاضر این تنها طلسمی است که می تواند مانند نیرو های پیاده نظام و هوایی بر سازه های دشمن خسارت وارد کند.

مشخصات:

لول مورد نیاز کارخانه ی طلسم ساز زمان ساخت زمان بین ضربات تعداد ضربات محدوده ی اصابت شعاع
۱ ۳۰دقیقه ۰٫۴ ثانیه ۶ ۳٫۵ کاشی ۲ کاشی

 

لول مورد نیاز آزمایشگاه زمان ارتقاء سطح هزینه لول
elixir
هزینه ساخت
elixir
قدرت تخریب در کل لول (Level)
ندارد ندارد ندارد ۱۵,۰۰۰ ۳۰۰ ۱
۱ ۱ روز ۲۰۰,۰۰۰ ۱۶,۵۰۰ ۳۳۰ ۲
۲ ۲ روز ۵۰۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰ ۳۶۰ ۳
۳ ۳ روز ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ ۳۹۰ ۴
۶ ۴ روز ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۲۲,۰۰۰ ۴۲۰ ۵
۸ ۱۴ روز ۸,۰۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۴۵۰ ۶

۲-طلسم شفادهنده

healing-spell

طلسم شفا دهنده:

طلسم شفا دهنده همانند فرشته ی شفا دهنده در طول نبرد نیرو های شما را مداوا می کند. برای تولیدش در آزمایشگاه به نیم ساعت زمان احتیاج دارید.

در هر نقطه ای رهایش کنید یک حلقه ای تولید می کند و هر نیرویی که داخل آن حلقه قرار بگیرد مورد مداوا قرار خواهد گرفت( همه ی نیرو ها حتی خود فرشته ی شفا دهنده)

قهرمانان ( بربرشاه و ملکه ی کماندار) هم میتوانند مورد مداوای طلسم قرار بگیرند اما تقریبا نصف دیگر نیرو ها ی معمولی مورد مداوا قرار می گیرند.

هاله ی مداوا ۱۲ ثانیه برای مداوا باقی می ماند ( در هر ۰٫۳ ثانیه ۴۰ واحد مداوا)

استراتژی هجومی:

پشتیبانی از نیرو های زمینی و به خصوص جن ها می تواند بسیار مفید باشد.

قبل از اینکه از طلسم شفا دهنده استفاده کنید مطمئن شوید که نیرو هایتان تا زمانی قابل قبول داخل حلقه ی مداوا قرار خواهند داشت.

استفاده از این طلسم برای نیرو های قوی اما کند تر همانند غول ها توصیه می شود.

سایر دانستنی ها :

از ۱۷ اپریل ۲۰۱۳ زمان ساخت این طلسم از یک و نیم ساعت به نیم ساعت کاهش یافت.

اگر دو طلسم شفا دهنده را با هم ( یا با فاصله ی کم) استفاده کنید نیروی شفا دهندگیشان زیاد تر و موثر تر می شود.

مشخصات:

لول مورد نیاز کارخانه ی طلسم ساز زمان ساخت زمان بین هر پالس درمانی مقدار هر پالس درمانی شعاع
۲ ۳۰دقیقه ۰٫۳ ثانیه ۴۰ ۵ کاشی

 

لول مورد نیاز آزمایشگاه زمان ارتقاء سطح هزینه لول
elixir
هزینه ساخت
elixir
میزان درمان در هر پالس درمانی میزان کل درمان لول (Level)
ندارد ندارد ندارد ۱۵,۰۰۰ ۱۵ ۶۰۰ ۱
۲ ۱ روز ۳۰۰,۰۰۰ ۱۶,۵۰۰ ۲۰ ۸۰۰ ۲
۴ ۲ روز ۶۰۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰ ۲۵ ۱,۰۰۰ ۳
۵ ۳ روز ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ ۳۰ ۱,۲۰۰ ۴
۶ ۵ روز ۲,۴۰۰,۰۰۰ ۲۲,۰۰۰ ۳۵ ۱,۴۰۰ ۵
۷ ۷ روز ۴,۸۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۴۰ ۱,۶۰۰ ۶

۳-طلسم خشم

rage-spell

طلسم خشم:

طلسم خشم هاله ای بنفش رنگ ایجاد می کند که نیرو های داخل این هاله سریع تر و قوی تر می شوند.

استراتژی هجومی:

طلسم خشم بر اساس سطحی که دارد بر سرعت و قدرت نیرو های تحت حمایت خودش می افزاید ، اگر فرشته ی شفا بخش هم در این هاله قرار بگیرد با سرعت بیشتری مداوا می کند .

بهتر است این طلسم را در نقطه ای رها کنید که حدودا ۳-۴ خانه جلو تر از نیرو هایتان هاله ایجاد کند تا نیرو ها وقتی داخلش می شوند حداکثر بهره را از این طلسم ببرند.اگر طلسم را درست در جایی که هستند رها کنید به واسطه ی سرعتی که دریافت می کنند به سرعت از شعاع طلسم خارج شده و دیگر نمی توانند از برتری ای که طلسم خشم بهشان می داده سود ببرند.

اگر طلسم خشم همراه با طلسم شفا دهنده استفاده شد اثری فوق العاده خواهد داشت .

سایر دانستنی ها :

سطح پنجم طلسم خشم می تواند به پکا این قدرت را بدهد که در طی چند ثانیه خانه ی اصلی را نابود سازد.

طلسم خشم فیزیک قهرمانان را دو برابر می کند.

مشخصات:

لول مورد نیاز کارخانه ی طلسم ساز زمان ساخت زمان بین پالس ها میزان پالس شعاع
۳ ۴۵ دقیقه ۰٫۳ ثانیه ۶۰ ۵ کاشی

 

لول مورد نیاز آزمایشگاه زمان ارتقاء سطح هزینه لول
elixir
هزینه ساخت
elixir
میزان سرعت افزایشی میزان قدرت افزایشی لول (Level)
ندارد ندارد ندارد ۲۳,۰۰۰ ۲۰ ۱۳۰% ۱
۳ ۲ روز ۴۵۰,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰ ۲۲ ۱۴۰% ۲
۴ ۳ روز ۹۰۰,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰ ۲۴ ۱۵۰% ۳
۵ ۵ روز ۱,۸۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰ ۲۶ ۱۶۰% ۴
۶ ۷ روز ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۲۸ ۱۷۰% ۵

۴-طلسم پرش

jump-spell

طلسم پرش:

اگر نیروهایتان پشت دیوار قبیله ی دشمن گرفتار شده اند با استفاده از طلسم پرش می تواند راه را برایشان باز کنید!

حتی اولین سطح این طلسم هم می تواند برای تمام نیروها توانایی عبور از دیوار را فراهم سازد ، تغییر در سطوح طلسم تغییر در میزان زمان این کارایی را افزایش خواهد داد. برای مثال طلسم پرش سطح سوم تقریبا دو برابر زمان طلسم سطح اول قدرت عبور از دیوار را به نیروها می دهد.

استراتژی هجومی:

در ابتدا باید مراقب باشید که همواره طلسم پرش را در نزدیکی دیوار رها کنید. اگر تصادفا این طلسم را در جایی رها کنید که فایده ای نداشته باشد یک طلسم ، زمان و مقدار زیادی اکسیر را از دست داده اید.

این طلسم به خصوص در برابر دیوار های دو لایه و سه لایه کارایی دارد وگرنه استفاده از آن در مقابل دیوار های تک لایه تقریبا بی معنی است.

از آنجا که رها کردن این طلسم چند بار در یک نقطه تاثیری ندارد مراقب باشید بیش از یکی را در یک نقطه رها نکنید.

سایر دانستنی ها :

سطوح دیوار هر چقدر باشید فرقی ندارد ، طلسم پرش هر نیرویی را که بخواهید از روی هر سطح دیواری رد خواهد کرد.

تنها نیرو هایی که طلسم پرش برای آنها بی فایده است هوگ ها ، دیوار شکنان و کلیه ی نیرو های هوایی هستند.

شعاع این طلسم نیز به اندازه ی سه طلسم قبلی( شفادهنده ، رعد و برق ،خشم) است.

مشخصات:

لول مورد نیاز کارخانه ی طلسم ساز زمان ساخت شعاع
۴ ۴۵ دقیقه ۳٫۵ کاشی

 

لول مورد نیاز آزمایشگاه زمان ارتقاء سطح هزینه لول
elixir
هزینه ساخت
elixir
زمان بین پالس ها میزان کل پالس ها لول (Level)
ندارد ندارد ندارد ۲۳,۰۰۰ ۰٫۳ ثانیه ۳۰ ۱
۶ ۵ روز ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰ ۰٫۳ ثانیه ۴۰ ۲
۸ ۷ روز ۶,۰۰۰,۰۰۰ ۳۱,۰۰۰ ۰٫۳ ثانیه ۶۰ ۳

۵-طلسم یخ

freeze-spell

طلسم یخ:

زمانی که آتش رگبار نیرو های دشمن شدت دارد استفاده از طلسم یخ بسیار کارساز است.

از این طلسم برای از کار انداختن حرکت و قدرت آتش افروزی سازه ها دفاعی و نیرو های قلعه ی دشمن در زمانی معین و قسمتی محدود استفاده می شود.

تنها قسمی از دشمن تحت تاثیر این طلسم قرار میگیرد که در زمان انفجارش بعد رها کردن در حلقه ی طلسم قرار گرفته باشد ، نیروهای دشمن که بعد از ایجاد این حلقه وارد آن شوند از کار نخواهند افتاد و طلسم بر روی آنها اثر نخواهد داشت.

طلسم یخ از تاثیر گذاری بر روی نیرو های هوایی دشمن عاجز است( فرض شود که نیروی داخل قلعه ی دشمن اژدها باشد ، طلسم تاثیری بر روی اژدها نخواهد داشت)

استراتژی هجومی:

تسلای مخفی دشمن تنها زمانی تحت تاثیر طلسم یخ قرار میگیرد که قبل رها کردن طلسم نمایان شده باشد !

این طلسم به شما امکان می دهد تا گروه های بربر یا کمانداران خود را از خط آتش برج جادوگر دشمن در امان بدارید و بدون آنکه خسرانی بر آنها وارد شود این برج ها را نابود سازید.

طلسم یخ همچنین می تواند ضد هوایی دشمن را برای مدتی از کار بیاندازد و نیرو های هوایی شما را از شر آنها مصون بدارد.

این روش برای زمانی که ارتش هجومی با تعداد زیادی بالن تشکیل شده باشد بسیار مفید خواهد بود. طلسم یخ با از کار انداختن کمان ایکس و برج جهنمی باعث می شود نیرو های قدرتمندی همچون پکا ها مدت زمان بیشتری زنده بمانند. از کار انداختن کمان ایکس هم فرصت بهتری را برای بربر ها فراهم خواهد نمود.

در مورد برج جهنمی استفاده از طلسم یخ موثر تر از طلسم شفا دهنده خواهد بود زیرا طلسم شفا دهنده در برابر قدرت بسیار بالای برج جهنمی نمی تواند زیاد به کمک نیرو ها بیاید در حالی که طلسم یخ کاملا این عنصر دفاعی خارق العاده را از کار خواهد انداخت.

زمانی که نیرو های قوی ارتشتان کشته شدند( مثل غول ها و پکا ها) استفاده از طلسم یخ برای خنثی کردن خمپاره ها و برج های دفاعی دشمن کمک شایانی برای سایر نیرو های شما خواهند بود که به مراتب قدرت جسمانی کمتری دارند.

مشخصات:

لول مورد نیاز کارخانه ی طلسم ساز زمان ساخت شعاع
۵ ۴۵ دقیقه ۳٫۵ کاشی

 

لول مورد نیاز آزمایشگاه زمان ارتقاء سطح هزینه لول
elixir
هزینه ساخت
elixir
زمان یخ زدگی لول (Level)
ندارد ندارد ندارد ۲۶,۰۰۰ ۴ ثانیه ۱
۸ ۵ روز ۴,۰۰۰,۰۰۰ ۲۹,۰۰۰ ۵ ثانیه ۲
۸ ۷ روز ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳۱,۰۰۰ ۶ ثانیه ۳
۸ ۱۰ روز ۶,۵۰۰,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۷ ثانیه ۴
۸ ۱۴ روز ۸,۰۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰ ۸ ثانیه ۵

شما میتوانید برای پیشرفت سریع در بازی خود از جم استفاده کنید و همچنین برای حمایت مالی سایت ایران جی جی برای بهتر شدن از ما جم خریداری کنید.

buy-gem

پایان قسمت سوم(تله ها و طلسم ها)

surce ایران جی جی دات آی آر

امیدوارم مطالب بالا برای شما مفید واقع شده باشد و شما میتوانید برای مطالعه آموزش های دیگر سایت بقیه ی مطالب را نیز دنبال کنید.

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.