پذیرش نویسنده در ایران جی جی

author-icon-big

آیا دوست دارید در وبسایت بزرگ ایران جی جی یک نویسنده باشید و درآمد کسب کنید؟ یا دوست دارید مطالبی که این سایت ان را کم دارد شما آن را بنویسید و بنام خودتان در ایران جی جی نمایش داده شود؟ پس در ادامه مطلب ما شما را به نتیجه می رسانیم.

وبسایت ایران جی جی یکی از بزرگ ترین وبسایت های بازی های آنلاین(در آینده) خواهد شد. که لازمه ی رسیدن به این هدف داشتن نویسنده های کاربلد و مجرب می باشد که از این رو ما شما را به نویسندگانی دعوت میکنیم که نه نیاز به دانش برنامه نویسی می باشد و نه نیاز به وبسایت نویسی بلکه فقط به روز بودن شما و بلد بودن زبان انگلیسی در حد متوسط و از همه مهم تر استعداد و علاقه ی شما به این کار می باشد. که از نظر ایران جی جی مهم ترین موضوع در نویسندگی داشتن علاقه به نوشتن و خدمت به مردم می باشد.

اگر شرایط بالا دارا می باشید پس به ما بپیوندید تا ایران جی جی را به بزرگ ترین وبسایت بازی های آنلاین در ایران تبدیل کنیم که ایران جی جی تنها برای صاحب وبسایت نیست بلکه مطلق به همه ی نویسندگان و بازدیدکنندگان عزیز می باشد و در ضمن باید حداقل سرعت اینترنت شما ۲۵۶ سرعت دانلود(۶۴kb) و آپلود(۸kb) باشد.

چگونه خودم را به شما معرفی کنم؟

برای اینکار با شماره ۰۹۳۵۸۲۶۹۶۲۱ از طریق لاین،وایبر،پیامک و تماس صوتی با ما تماس برقرار کنید بصورت مکاتبه ای یا اگر ممکن نبود تماس صوتی برقرار کنید.

و یا آیدی گارنا دارید، اکانت JusT.3.Kill ادد کرده و با ما مکاتبه کنید.

چه مطالبی را باید بنویسم؟

این قسمت اختیاری بوده و شما هر موضوعی درباره ای بازی های آنلاین که در وبسایت دسته های آن موجود است را بنویسید که مانند بازی وارکرافت۳،کلش اف کلنز،دوتا ۲ ،ورلد اف وارکرافت(به  زودی)،کانتر(به زودی)و …

حقوق و درآمد من چگونه است؟

درآمد شما بصورت حق التایپ بوده یعنی به ازای هر مطلب مبلغی به شما تعلق میگرد.

اگر قصد همکاری دارید ولی سوالی برای شما پیش آمده با ما تماس بگیرید.

در آخر امیدواریم حضور شما عزیزان را در وبسایت ایران جی جی مشاهده کنیم.

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.