همه چیز در مورد کلن در کلش قسمت اول

قسمت اول

عضویت در یک کلن

images CLAN 3

 

با سلام خدمت دوستان خودم در اینجا میخواهیم نحوه عضویت در یک کلن در کلش اف کلنز رو اموزش بدیم.اولین کاری که شما باید انجام بدید جمع کردن گلد و ساخت کلن کستل است که گلد مورد نیاز ان ۱۰/۰۰۰ است و زمان ساخت ان صفر است و فقط گلد مورد نیاز است.

دومین کاری که شما باید انجام بدید این است که شما باید در یک کلن عضو بشید که دارای سطح  کاپ میباشد که توسط لیدر یا کولیدر های یک کلن  تایین میشوند که کمترین میزان کاپ برای ورود به کلن را تایین میکنند که بین ۰ تا۴۲۰۰ کاپ میباشد.

ازدیگر موارد میتوان به نوع کلن توجه کرد که میتوان به سه نوع بستهCLOSED و نیمه باز INVAIT ONLY که با دعوت یکی از اعضای گروه یا طبق درخواست شما است و دیگر ANYONE CAN JOIN که در این شکل هر کسی میتواند وارد شود.

ازدیگر موارد کلن باید به کشور کلن توجه کرد که در قسمت بالا در قسمت منطقه location نوشته  شده است که میشود هر کشوری باشد و یا اینترنشنال یا همان جهانی باشد .

با ما در ادامه قسمت ها همراه باشید.

شما میتوانید برای پیشرفت سریع در بازی خود از جم استفاده کنید و همچنین برای حمایت مالی سایت ایران جی جی برای بهتر شدن از ما جم خریداری کنید.

buy-gem

surce ایران جی جی دات آی آر

امیدوارم مطالب بالا برای شما مفید واقع شده باشد و شما میتوانید برای مطالعه آموزش های دیگر سایت بقیه ی مطالب را نیز دنبال کنید.

FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

۲ رأی

FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare
 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.