همه چیزدرموردکلن درکلش قسمت سوم

Clash-of-Clans-professional-clan-management

مجموعه آموزش های کل کستل در بازی کلش اف کلنز که در این قسمت  جزییات و امکانات کلن را مورد بررسی قرار داده ایم این قسمت سوم از آموزش های کستل بوده است. همراه باشید.

قسمت سوم

مقام های کلن و اختیارات انها(+ساخت کلن)

هر کلن دارای یک مقام بدون اختیار و سه مقام دارای اختیارات متفاوت میباشد که در زیر به هر یک پرداخته ایم.

۱٫لیدر (leader): کسی که کلن رو میسازه به عنوان لیدر شناخته میشه و بیشترین اختیار رو تو کلن داره ولی میتونه این مقام رو به هر کسی بده ولی از خودش گرفته میشه.

لیدر میتونه برای کلن عضو جمع کنه و یا اعضا رو کیک کنه و یا کلن وار رو استارت کنه و یا به افراد کلن مقام بده.

۲٫کو لیدر (co_leader):کو لیدر کسی که همانطور که از اسمش پیداس کمک لیدر و  تمام کار های لیدر رو انجام تنها کاری که نمیتونه انجام بده کیک کردن کولیدر ها و یا گرفتن مقام از اونهاست ولی تمام کار های دیگر لیدر مانند گرفتن نیرو و گرفتن اعضا و کیک کردن انها و دادن مقام رو داره.

۳٫الدر(elder):الدر مقامی است دارای اختیارات نا چیز میباشد اما میتواند اعضای جدید برای کلن بیاورد و یا اعضای سطح پایین تر از خود را کیک کنه و در کل دارای قدرت زیادی نمیباشد.

۴٫ممبر(member):ممبر یا پایین ترین مقام کلن که در هنگام ورود به کلن داده میشود و دارای هیچ قدرتی نمیباشد و همه بجز ممبر های دیگه میتوانند اونو کیک کنند.

از قدرت های لیدر و کولیدر ها میتوان به فرستادن پیام کلی میباشد که هر دوازده ساعت یکبار قابل فرستادن است که با ایکون زیر نمایش داده شده است.Icon_SendMail2

از قدرت های لیدر و کولیدر ها میتوان به ساخت سربرگ برای کلن است.

سربرگ دارای چند معقوله است که اولین ان حداقل کاپ مورد نیاز و دومین مورد مدت زمان برای ثبت ممبر در کلن است و بعدی پرچم است که دارای رنگ های متفاوت است و دیگر انها نوشتن متن برای سر در کلن میباشد.

clan setting

IMG_0170

 *********************************************
                                    ساخت کلن
چون سا خت کلن بسیار ساده است در همینجا به ان میپردازیم.
برای ساخت کلن در کل نیاز به ۴۰/۰۰۰ گلد نیاز داریم که در عکس زیر به راحتی قابل مشاهده است.
IMG_0170
 شما در این قسمت برای کلن یک اسم انتخاب میکنید  و حالت کلن را معلوم میکنید که دارای سه حالت: ۱٫ ازاد برای ورود همه ۲٫ ازاد با اجازه یا دعوتنامه ۳٫بسته که هیچکس نمیتونه وارد بشه.
زمانی رو که باید یه ممبر صبر کنه تا عضو بشه رو تایین میکنید.

شما میتوانید برای پیشرفت سریع در بازی خود از جم استفاده کنید و همچنین برای حمایت مالی سایت ایران جی جی برای بهتر شدن از ما جم خریداری کنید.

buy-gem

surce ایران جی جی دات آی آر

امیدوارم مطالب بالا برای شما مفید واقع شده باشد و شما میتوانید برای مطالعه آموزش های دیگر سایت بقیه ی مطالب را نیز دنبال کنید.

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.