دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

url-350x330

نماد اعتماد الکترونیکی برای قابل اعتماد بودن فروشگاه اینترنتی می باشد که توسط وبسایت اصلی وزارت صعنت و معدن تجارت الکترونیک به آدرس enamad.ir اعطا میگردد و همچنین وبسایت ایران جی جی پس از مشقت های زیاد این نماد را دریافت کرده است.نماد اعتماد الکترونیکی وبسایت ایران جی جی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۲۷ دریافت گردیده است و شما میتوانید با خیالی کاملاً آسوده از فروشگاه ایران جی جی خرید کنید و همچنین برای مشاهده نماد میتوانید در ستون کناری چپ روی لوگوی نماد اعتماد کیلیک کنید.

فروشگاه ایران جی جی دارای درگاه اختصاصی بانک ملت از شاپرک دارای امنیت بالایی بوده و به راحتی با داشتن کارت بانکی خود و رمز دوم خرید کنید.

نکاتی درباره ی نماد:۱-آدرس enamad.ir باشد.۲-صحت اطلاعات در بخش تماس با ما با مشخصات صحفه ی نماد اعتماد یکسان باشند.۳-تاریخ انقضای enamad به پایان نرسیده باشد.

همچنین این موفقیت بزرگ را در زمینه نماد اعتماد و درگاه بانک ملت و از همه مهم تر حضور گرم و حمایت شما دوستان عزیز در وبسایت ایران جی جی را از خدای متعال شکر میکنیم و امیدواریم به زودی با کمک شما دوستان عزیز وبسایت ایران جی جی را به اوج پیشرفت خود برسانیم.

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.