بهترین زمان برای غارت چه موقع است؟

hqdefault (1)

همه کاربران چه خارجی و چه ایرانی وقتی بر روی آیکون بازی کلش آف کلنز خود کلیک می کنند تا وارد بازی شوند و سپس  برای حمله به دهکده های دیگر خود را آماده می کنند تا یک دهکده پر از طلا و اکسیر را کاسب شوند ، و تند تند هم دکمه Next را می زنند متوجه نیستند که مخزن طلای خودشان هم به خاطر این جستجو در حال خالی شدن است ! و دست آخر هم به یک دهکده درب و داغون رضایت می دهند و دق و دلی خود را با انواع نیروهای آماده خود بر سر این دهکده خالی می کنند ! و لبخندی رضایت مندانه هم می زنند ! ما در ادامه همین مطلب قصد داریم تا بهترین زمان را برای غارت دیگران به شما معرفی نماییم .cashofclansloot-1

cashofclansloot-2

فکر کنم عکس بالا گویای همه چیز باشد !بهترین زمان برای غارت در کشور شما محدوده سبز رنگ می باشد  نوار آبی رنگ هم ساعت کنونی شما در کشورتان است ، پایینتر هم که صفحه سایت را اسکرول کنید ، میتوانید کشور خودتان از جمله ایران را هم بیابید و مشخصات دیگری را نیز پیدا کنید که بسیار ساده است!

استفاده از سایت مزبور رایگان است و هیچگونه هزینه ایی برای شما ندارد و اطلاعات آن نیز لحظه به لحظه آپدیت می شود که خود می توانید مشاهده نمایید.

لینک سایت کلش فورستار:http://www.clashofclansforecaster.com

برای دیدن تصاویر واضح و بزرگتر ابتدا آن را بر روی سیستم خود Save کنید و سپس توسط یک نمایش دهنده عکس ، آنرا مشاهده نمایید.

شما میتوانید برای پیشرفت سریع در بازی خود از جم استفاده کنید و همچنین برای حمایت مالی سایت ایران جی جی برای بهتر شدن از ما جم خریداری کنید.

buy-gem

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

یک فکر در “بهترین زمان برای غارت چه موقع است؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.