بهترین شیوه اتک با دراگون در کلن وار

attack-drogon-clashofclans

یکی از بهترین سبک های اتک دادن در کلن وار حمله با دراگون میباشد که در پایین به ان میپردازیم.

دراگون ها در سطوح مختلف دارای قدرت تخریب متفاوتی دارند و با هر سطح کمی به قدرت آن ها در تخریب اضافه میشود پس همیشه نباید از دراگون استفاده کرد.

اول بذارید این مطلب رو بگم که بعضی از دوستان در اتک زدن واقعا حرفه ای هستند ولی واقعا روش استفاده از اسپل ها رو نمیدونن و به طور مثال در مواقعی که باید از اسپل های خشم استفاده کنند به اشتباه از اسپل های صاعقه و … استفاده میکنند که واقعا کار اشتباهی ست.

خوب برای اتک های لول های بالای ۶۰ استفاده از دراگون یکی از ملزومات است. برای این کار شما به سطح تاون هال ۸ و دراگون ۳ نیاز دارید.

دشمنان دراگون ها ایردفنس ها هستند که واقعا قادر به آسیب بالایی هستند و باید قبل از هر چیزی به تخریب آن ها بپردازیم. توجه داشته باشید برای هر ایردفنس با این سطح لول (حدود ۵-۶) باید سه عدد اسپل صاعقه داشته باشید.

اگر ایر دفنس ها در اطراف نقشه باشند باید یک دراگون را روی آن رها کنید تا آن را از بین ببرد و یکی دیگر از ایردفنس ها را توسط صاعقه تخریب کنید و بعد از آن تمام دراگون هایتان را رها کنید و مطمن باشید تا زمان رسیدن دراگون ها به ایردفنس آخر زنده خواهند ماند.

شما میتوانید با سطج تاون هال ۸ حدود ۱۰ دراگون با خود ببرید که خوب با یک عدد دراگونی که در کلن کستل جا میشود حدودا میشود ۱۱ دراگون با خود ببرید.

روش دیگر استفاده از طلسم شفا دهنده است که شما میتوانید یک اسپل خشم و دو اسپل شفادهنده با خود به همراه ببرید.

اول همه دراگون هایتان را رها کنید و بعد اسپل خشم را بلافاصله رها کنید جلوی دراگون ها تا به قدرت خشم آن ها افزوده شود و سریعا نسبت به تخریب ساختمان ها و دفاعی ها بپردازند.

پس از آن به فاصله کمتری یکی از اسپل های شفادهنده را رها سازی کنید و به فاصله کمی دیگر اسپل سوم را نیز رها کنید به این ترتیب زمان رسیدن دراگون ها به ایردفنس ها سلامتی شان تقریبا نزدیک به حدوسط است که به راحتی قابلیت تخریب کامل کلن وار دارند.

برای کلن وارهایی که حریف های روبه روی تان بسیار قوی است و شما فقط میخواهید یک ستاره از آن بگیرید بسیار آسان است. به محض شروع برای اتک ازسمتی حمله خود را آغاز کنید که به تاون هال نزدیک باشد و یا از سمتی حمله کنید که بدانید ایردفنس ها در نزدیکی آن نباشند و بتوانید ساختمان های زیادی را تخریب کنید.

موفق باشید

شما میتوانید برای پیشرفت سریع در بازی خود از جم استفاده کنید و همچنین برای حمایت مالی سایت ایران جی جی برای بهتر شدن از ما جم خریداری کنید.

buy-gem

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.