مخفی کردن اکسیر در ورژن جدید کلش

elixir-storage

با این روش تضمینی میتوانید اکسیر های خود را از شر دشمنان هنگامی که از بازی بیرون میرید حفظ کنید.

یکی از مشکلات ما در بازی خروج از بازی و از دست دادن منابع میباشد پس مادر این اموزش به شما دو روش برای حفظ اکسیر در ورژن جدید کلش رو اموزش میدهیم تا شما بتونید از منابع خود نگهداری کنید.

ما در اموزشی که در قبل داشتیم نحوه محافظت از دارک اکسیر رو گفتیم که در این مطلب به محافظت از اکسیر میپردازیم.مخفی کردن دارک اکسیر.

۱٫پرکردن اسپل ساز(اسپل فکتوری):

در وژن جدید شما یه غیر چند تا اسپلی که میتوانید بسازید میتوانید به همام میزان اسپل به صورت رزو بسازید یعنی اسپل هایی که شما در هر سطح میتوانید بسازید دوبرابر میشود.

مثال:وقتی شما یک اسپل فکتوری لول ۴ دارید میتوانید چهار اسپل با توجه به نیاز خود که در اتک ها از ان استفاده میشود و چهار اسپل دیگر برای محافظت از اکسیر خود ساخته که گزینه پیشنهادی ما ساخت چهار اسپل ریج میباشد.

توجه:هنگام ورود به بازی این اسپل هارو پاک کنید.

۲٫پرکردن کمپ ها و باراکس ها:

شما میتوانید قبل از خروج از بازی کمپ خور را با نیرو های دلخواه خود پر کنید و برای حفظ منابع خود باراکس های خود را از چند سرباز با اکسیر مصرفی زیاد بسازید تا اکسیر شما هم حفط شود.

مثال:شما میتوانید با ساخت دراگون یا در صورت ازاد نبودن ان از دیوار شکن استفاده کنید.

توجه:هنگام ورود به بازی این سرباز هارو پاک کنید.

شما در کل در این روش میتوانید از منابع اکسیر خود محافظت کنید ولی باید هنگام ورود به بازی این سربازهای باراکس و اسپل های رزو رو پاک کنید.

ما رو با نظر های خود یاری کنید       ما منتظر نظر های شما هستیم.

اگر شمل نظر منفی هم دارید بگید ما از همه نظر های شما استقبال میکنیم.

    موفق باشید.

شما میتوانید برای پیشرفت سریع در بازی خود از جم استفاده کنید و همچنین برای حمایت مالی سایت ایران جی جی برای بهتر شدن از ما جم خریداری کنید.

buy-gem

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.