مسابقه کلش بازا

FB_IMG_1438510971148

این مسابقه قرار بین کلش بازا اروپایی برگزار بشه که تو دو بخش اتفاق میفته و در ادامه مطلب جزییات اونو براتون میگم و لینک دیدن زنده مسابقات را هم قرار داده ایم.برنده این مسابقات در ۲ مهر درسؤل کره جنوبی نمایش داده میشه و این مسابقه بین کشور های شمال اروپا مانند فنلاند و نروژ وسوئد  برگزار میشه.

۱٫ بخش اول

همونظور که گفتیم این مسابقات دربین کشور های شمال اروپایی برگزار میشه که بین کلن های برتر گلوبال اونجا که همون کلن های محلی اونجا میشه برگزار میشه

هر کشوری افراد برتر خودش رو توی یک کلن جمع میکنه تا با کلن های دیگه مسابقه برگزار کنند.

بعد از معلوم شدن برترین های هر کشور و بعد از چهار کلن برتر در ۱۷ مرداد معلوم میشه و بعد از اون کشور ها باید ۱۰ نفر برتر خود را به دفتر مرکزی سوپر سل بفرستند برای انجام مسابقات جنگ بین کلن ها CLAN  WAR .

۲٫بخش دوم

بخش دوم این مسابقات در ۱ شهرویور اتفاق میفته در ساعت ۲ به وقت ایران برگزار میشه و این مسابقه در ساختمان مرکزی سوپر سل و با سرور های اون برگزار میشه و این مسابقات قراره پخش زنده دا شته باشه از کانال اینترنتی یوتیوب.

این پخش زنده دو قسمت نیمه نهایی و فینال رو پوشش میده که تیم اول و تیم چهارم

و تیم های دوم با سوم بخش اول  با هم به رقابت میپردازند در نیمه نهایی و تیم های برتر به فینال رفته و با هم به رقابت میپردازند و برنده در ۲ مهر در کشور کره جنوبی معرفی میشود و  جایزه به انها داده میشود.

لینک های پخش زنده مسابقات

۱. لینک پخش زنده

۲٫لینک پخش زنده۲

نکته مهم: چون این لینک ها فیلتر میباشند باید با فیلتر شکن و یا vpn استفاده کنید برای مشاهده.

نکنه : هنوز اسم های کلن های شرکت کننده منتشر نشده و پس از انتشار برای شما قرار میدهیم و اگر شما موفق به مشاهده بازی ها نشدید ما برای شما پس از مسابقه قرار میدهیم.

نظر یادتون نره                     موفق باشید

خداخافظ

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

یک فکر در “مسابقه کلش بازا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.