دانلود آپدیت بزرگ آذر ماه کلش Clash of Clans v8.67.3

clash+decamber

پس از برگزاری مسابقه کلش کان که در آن مدیران سوپرسل درباره ای آپدیت بزرگ صحبت میکردند بالاخره به وقوع پیوست و آپدیت آن در تاریخ ۱۰ دسامبر میلادی در گوگل پلی انتشار یافت که در ادامه میتوانید به راحتی دانلود کنید.

آپدیت جدید بازی کلش اف کلنز که به آپدیت بزرگ معروف است در تاریخ ۱۰ دسامبر که به شمسی ۱۹ آذر ماه توسط شرکت سوپرسل ارائه شد. که در متون زیر به تغییرات و دانلود این نسخه میپردازیم

بازی کلش اف کلنز یک بازی استراتژیک می باشد که در آن شما یک روستا را می سازید و آن را یروز به روز قوی تر و حرفه ای تر میکنید که در طول بازی به دیگران حمله کرده و مقداری از منابع مورد نیاز را غارت میکنید که در این میان قبیله های نیز وجود دارد که در عضو شدن در آن ها میتوانید سریع تر و بهتر به قدرت برسید.

اسکرین های بازی کلش اف کلنز

Clash-of-Clans-Photo-4

Clash-of-Clans-Photo-1

تغییرات نسخه Clash of Clans v8.67.3:

-لوت، جوایز اهدایی لیگ ها و پیشنهاد تروفی: زمانی لوت تون هال دزدیده میشود که به طور کامل تخریب شود. تون هال تقریبا به اندازه یک مخزن اکسیر و یک مخزن طلا و یک چهارم مخزن دارک ظرفیت دارد. از این پس تون هال نیز همانند یک مخزن لوت خواهد داشت و طلا، اکسیر و دارک با افزایش لول تون هال افزایش پیدا می کند. از این پس تون هال و کلن کسل همانند یک مخزن هستند.

-حمله در هنگام شیلد : با اتک زدن شیلد شما از بین نخواهد کرد ؛ اتک در هنگام شیلد سه ساعت از شیلد شما کم خواهد کرد

-محافظت دهکده و برک های شخصی: با فعال بودن محافط دهکده حتی اگر از بازی خارج شوید کسی نمیتواند به شما اتک بزند مانند وقتی که آنلاین هستید (محافظ دهکده به طور خودکار هنگامی که زمان شیلد به پایان می رسد بر اساس لیگی که بازیکن در ان قرار دارد به مدت ۱۵ دقیقه تا ۳ ساعت فعال میشود)

-بازنگری و بهبود سیستم شیلد: با تخریب تون هال دیگر شیلد به شما داده نخواهد شد ؛ اتک در زمان شیلد دیگر شیلد را از بین نخواهد برد.

-تغییرات جزئی: هزینه بازسازی تله ها ۷۵% کاهش یافته، هزینه ریلود ایکس بو ۷۰% کاهش پیدا کرده، مدت زمانی که پس از افلاین شدن مورد حمله قرار میگیرید برای کمک به کسانی که به طور اتفاقی آفلاین میشوند از ۱ دقیقه به ۵ دقیقه افزایش یافته؛ برای گرفتن شیلد حمله کننده باید یک سوم نیروهای خود را استفاده کند؛ برای لیگ چمپیون در تمامی سطوح محافط دهکده رایگان برای مدت ۳۰ دقیقه افزایش پیدا کرده است.

-افزایش فضای دهکده و زمان حمله: فضای دهکده شما افزایش پیدا کرده و مدت زمان حمله ۳۰ ثانیه افزایش پیدا کرده ؛ زمان آماده سازی قبل از شروع کلن وارد به ۲۳ ساعت کاهش یافت.

-تغییر در سیستم دونیت بازی: قابلیت دونیت اسپل به بازی اضافه شده است شما می توانید هنگام رک کردن یک اسپل دارک هم درخواست کنید. این ویژگی از کلن کستل لول ۴ (تون هال ۸) در دسترس خواهد بود.

-آزمایشگاه سطح ۹ ؛ ویزارد تاور سطح ۹ ؛ مخزن طلا و اکسیر سطح ۱۲

-دفاعی های اضافی بری تون هال ۱۱ ؛ فریز برای تون هال ۹ ؛ یک آرچر تاور، کنون، ویزارد تاور و ایکس بو اضافه شده است

-ویتچ لول ۳ و مینیون لول ۷

-قهرمان جدید : گرند واردن !

-ساختمان دفاعی جدید

-Eagle Artillery : همه زمین به جز فضای کوچکی در اطراف خود را پوشش میدهد (مانند مورتار)

با دیدگاه های گرمتان ما را نیز دلگرم کنید.

نکته: مشکل Force Closes بعد از آپدیت در هنگام ورود به بازی برخورد کردید یکبار گوشی خود را ریستارت یا خاموش روشن کنید.

 

نکته:فایل بصورت نصبی می باشد پس از دانلود به راحتی در دستگاه خود نصب کنید.

برای سیستم عامل اندروید

Clash-of-clans

download  دانلود فایل

 password ندارد

size ۵۳MB

surce  ایران جی جی دات آی آر

برای سیستم عامل IOS

Clash-of-clans-app

download  دانلود فایل

 password ندارد

size ۵۳MB

surce  ایران جی جی دات آی آر

 
FacebookTwitterGoogle+LineWhatsAppShare

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.